Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Rosario + Vampire Empty Rosario + Vampire Lun Apr 18, 2011 1:25 pm1

PlayHD

PlayHD

Spammer
Spammer
Rosario + Vampire Rosariovampire_1_640

In serial este vorba de un adolescent pe nume Tsukune si o fata vampir pe nume Moka, Tsukune ajunge sa fie bagat la un liceu de monstri... unde este si moka.. el la inceput uraste liceul dar pe parcurs impreuna cu Moka si alti prieteni incepe sa il adore..
Referitor la Moka.. este un vampir, care are la gat un rosario, iar cand este luat rosario de la gatul ei, sangele de vampir din esa se va trezi..
Mai multe veti vedea in serial...

Serialul are deocamdata 2 Sezoane a cate 13 episoade (total 26 episoade) din care doar primul sezon il veti gasi tradus in romana...
Dar si in engleza nu este cine stie ce greu... foloseste engleza de baza(subtitrare) ,eu care nu cine stie ce profesor de engleza am reusit sa inteleg...

Primul episod arata cam asa...

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire Lun Apr 18, 2011 4:20 pm2

roteam

roteam

Fondator
Fondator
frumos dar am si eu o intrebare :-/ la Televizor ruleaza?? si daca da pe ce program??

https://likegfx.forumgratuit.ro

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire Lun Apr 18, 2011 10:40 pm3

PlayHD

PlayHD

Spammer
Spammer
roteam a scris:frumos dar am si eu o intrebare :-/ la Televizor ruleaza?? si daca da pe ce program??


nu.. din pacate nu..

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire Mar Apr 19, 2011 12:40 am4

roteam

roteam

Fondator
Fondator
Pare Frumos din descriere...

uitati aici unde puteti urmari


EP 9 tradus romana: AICI

https://likegfx.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente